Cennik usług w Oxygen Rehabilitacja


MASAŻ / REHABILITACJA / TRENING MEDYCZNY

Terapia manualna, terapia powięziowa, rehabilitacja neurologiczna, trening medyczny, leczenie wad postawy, terapia dla kobiet w ciąży i po porodzie, masaż: klasyczny, relaksacyjny, leczniczy i sportowy.

TRENING MEDYCZNY DLA DWOJGA

Trening dla dwóch osób z naszym fizjoterapeutą – profilaktyka, powrót do aktywności po kontuzji/operacji/dłuższej przerwie.

INDIBA DEEP CARE - REHABILITACJA

Rewolucja w rehabilitacji, skrócenie czasu terapii, efekt przeciwbólowy i przeciwzapalny, zmniejszenie obrzęku i regeneracja tkanek.

KINESIOTAPING

Stabilizacja stawów, uregulowanie napięcia mięśniowego, redukcja zastojów i obrzęków limfatycznych.

EMS - ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI

Jest to metoda treningowa od dawna stosowana w medycynie – również estetycznej, fizjoterapii oraz w sporcie.

EMS - TRENING DLA DWÓCH OSÓB

MASAŻ KOBIDO - JAPOŃSKI LIFTING TWARZY

Masaż Kobido to naturalny lifting i zmniejszenie napięcia mięśni twarzy, redukcja zmarszczek mimicznych, stymulacja metabolizmu komórkowego, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, poprawa kolorytu skóry, poprawa owalu twarzy.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCO-ANTYCELLULITOWY

Masaż wyszczuplająco-antycellulitowy jest skoncentrowany na redukcji tkanki tłuszczowej i poprawie wyglądu skóry. Przyczynia się do zwiększenie przepływu krążenia krwi i limfy, co może pomóc w eliminacji toksyn i nadmiaru płynów z obszarów problematycznych, zmniejszając widoczność cellulitu. Dodatkowo, masaż może również poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć napięcie mięśni, co przyczynia się do ogólnego wygładzenia i ujędrnienia skóry.