TRENING EMS - ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNIElektrostymulacja Mięśni (EMS) to metoda treningowa od dawna stosowana w medycynie – również estetycznej, fizjoterapii oraz w sporcie. EMS umożliwia poprawę wyglądu sylwetki i wydolności organizmu przy maksymalnej oszczędności czasu. 

Rzeźba mięśni, metabolizm, kondycja to kluczowe elementy treningu.

Niezależnie od tego czy celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, walka z cellulitem czy zbudowanie masy mięśniowej, trening z użyciem elektrostymulacji mięśni jest gwarancją na uzyskanie oczekiwanych efektów w najprostszy sposób.

Urządzenie generuje impulsy, które przedostają się na powierzchnię skóry i do głębiej położonych tkanek za pomocą specjalnych elektrod. Impulsy powodują, że mięśnie kurczą się i rozkurczają.

W ten sposób dochodzi do symulacji naturalnych ruchów mięśni, które przynoszą jednak znacznie lepsze efekty, takie jak:

  • dynamiczny wzrost mięśni,
  • szybką redukcję tkanki tłuszczowej,
  • lepszą postawę,
  • więcej połączeń nerwowych.

20 minutowy trening z wykorzystaniem EMS zastępuje 3 godziny spędzone na siłowni!

Dzięki urządzeniu treningowemu Innline EMS potrzebujesz tylko dwóch krótkich sesji treningowych tygodniowo, aby osiągnąć świetne wyniki.

Elektryczna Stymulacja Mięśni
Elektryczna Stymulacja Mięśni (EMS)

Czy trening EMS jest bezpieczny?

Badania jednoznacznie wskazują, że trening EMS poprawia budowę ciała i zmniejsza napięcia.

Ponadto, jest to metoda całkowicie bezpieczna, ponieważ generowane impulsy mają tę samą częstotliwość, co naturalnie wytwarzane przez ludzki mózg. Dzięki temu, że nie obciąża stawów, jest odpowiedni zarówno dla osób trenujących zawodowo, jak i tych mało aktywnych fizycznie.