Marlena Kondej - fizjoterapeuta

Marlena KondejTytuł magistra z fizjoterapii zdobyła w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Wieloletnia nauka pozwoliła jej zdobyć cenną wiedzę z zakresu anatomii oraz fizjologii człowieka, dzięki której wie, jak dbać o zdrowie nie tylko swoje, ale także swoich podopiecznych.

Specjalizuje się głównie w schorzeniach ortopedycznych (dolegliwości bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych oraz usprawnianie po kontuzjach i zabiegach operacyjnych).

Młodszych członków naszego klubu otacza opieką na grupowych zajęć gimnastyki korekcyjnej, lub podczas indywidualnej terapii leczenia wad postawy u dzieci.

W Oxygen Family Fitness Club prowadzi także zajęcia grupowe, których zadaniem jest przygotowanie motoryczne do sezonu narciarskiego.

W myśl powiedzenia “lepiej zapobiegać niż leczyć” stara się jak najlepiej przygotować narciarzy do białego szaleństwa i zredukować wystąpienie kontuzji do minimum.

Dodatkowo liczne kursy masażu (masaż gorącą czekoladą, masaż orientalnymi olejkami, masaż egzotyczny kokosem oraz masaż stóp pałeczką tajską z elementami refleksoterapii) pozwalają jej pomóc tym, którzy potrzebują relaksu i odpoczynku.

A osoby, które pragną mieć smukłe i jędrne ciało zaprasza na zabiegi nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej oraz silnie ujędrniające i antycellulitowe zabiegi endomasażu.

Uśmiech zdrowego klienta jest dla niej niezwykłą satysfakcją i napędem do dalszych działań, a ciągły rozwój i udział w licznych szkoleniach umożliwiają jej jeszcze lepiej zadbać o każdego z Was.